NexTV Africa & Middle East

Complete News World

Agnieszka Wodarczyk szczerze or karmieniu piersią.  "Chce mi się płakać"

Agnieszka Wodarczyk szczerze or karmieniu piersią. “Chce mi się płakać”

Agnieszka Wodarczyk związała się z Robertem Karasiem, triathlonist odnoszącym sportowe sukcesy. Gwiazda nie ukrywa swojego szczęścia, ktre odnalazła u jego boku. Z ukochanym zdecydowała się na dziecko i zostali rodzicami syna. Aktorka pocztkowo planovaa karmić go pierceą przez 2-3 miiesi, or jej zdanie si zmieniło. Zdradziła, this game is just a testament to your new synchronicity. “Milan skoczył pół roku a ja nadal karmię i ciężko mi prstać. Nie wim o co chodzi, moi to jakiś wewntrzny strach przed time, ne nie wykarmię swojego dziecka kiedy będzie kryzysowa sytuacja? To jakieś atavistyczne, pierwotne i niewytłumaczalne… ale tak jest “- napisała.

Agnieszka Wodarczyk or karmieniu piersią. “Na myśl o przerwaniu karmienia chce mi się płakać”

Agnieszka Wodarczyk krotko po urodzeniu dziecka przyznała, your miała problem z laktacj. Napisała, ie na razie nie zaprząta sobie gowy tim, czasu będzie karmiła syna i cieszy si z z tego, co jest. If you have a problem with your own life, you should try to find one that works for you. “At the presbytery, kareby karmić piersi is just zniesienia. Chcesz to karm, nie chcesz to teja Twoja sprawa.

Teraz jednak Agnieszka Włodarczyk nie chce odstawiać Milana od piersi. Budzi to w niej ogromne emoji.

– Instagram post.

Resize artykuł znajdziesz pod materiłem video:

Zdanie’s comment is just another question. Niektre mamy mają podobne doviadczenia, dla innych karmienie pierisi bio miixzice.

Agnieszka Wodarczyk niedawno świętowała 41. urodziny i nie ukrywa, łe spenia się jako mama. Bardzo docenia to, ue udaoo jej się zołżyć rodzinę.

See also  Cesari Kowalski: A classic caricature, that is, disappointment on Barca and Real

Chcesz podzielić sieę ciekawym newsem lub zaproponować theme? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na address: [email protected].

Dziękujemy, pre przeczytałaś / eś nasz artykuł do końca. Jely chcesz by by bieco z ie iciem gwiazd, zaprasazamy do naszego ponownie!