NexTV Africa & Middle East

Complete News World

Serie A: Składy na AC Milan – Sampdoria [OFICJALNIE]

Niedzielne zmagania w Serie A rozpoczną się od spotkania pomiędzy Milanem a Sampdorią. Pierwszy gwizdek już o 12:30.

Za Milanem udane dni. W poprzedni weekend „Rossoneri” triumfowali w derbach z Interem po dwóch bramkach Oliviera Girouda, aw środę pokonali Lazio w Pucharze Włoch aż 4:0, wchodząc do półfinału. Jeśli chodzi o rywalizację ligową, to obecnie mają na koncie 52 punkty i tracą dwa „oczka” do pierwszego w tabeli Interu. Sampdoria plasuje się na szesnastej lokacie. Tydzień temu przerwała ona serię sześciu meczów bez zwycięstwa, gromiąc Sassuolo 4:0.

Do jedenastki Milanu wraca Fikayo Tomori, który w starciu z Lazio rozegrał już kilkanaście minut. Wcześniej borykał się z problemami zdrowotnymi.

W podstawowym składzie Sampdorii nie brakuje Bartosza Bereszyńskiego.

AC MILAN: Maignan; Florenzi, Tomori, Romagnoli, Calabria, Bennacer, Tonali, Messias, Diaz, Leao, Giroud.
Ławka: Tatarusanu, Mirante, Ballo-Toure, Kalulu, Krunić, Kessie, Bakayoko, Castillejo, Saelemaekers, Maldini, Rebić.

SAMPDORIA: Falcone; Bereszyński, Colley, Magnani, Thorsby, Murru, Conti, Rincon, Candreva, Sensi, Caputo.
Ławka: Audero, Ravaglia, Augello, Ekdal, Supriha, Sabiri, Vieira, Ferrari, Quagliarella, Bonfanti, Trimboli.

OFICJALNIE: Bartosz Bereszyński złożył podpis na nowym kontrakcie