NexTV Africa & Middle East

Complete News World

Szalony mecz Atletico!  Siedem goli, czerwona kartka, pudo Suareza z rzutu karnego, bramka przewrotką [WIDEO]

Szalony mecz Atletico! Siedem goli, czerwona kartka, pudo Suareza z rzutu karnego, bramka przewrotką [WIDEO]

Spotkanie Atletico Madryt z Getafe uploaded their newest emoji. Ostatecznie mistrzowie Hiszpanii wygrali 4: 3.

Atletico powered by the prowess of w 9. minucie. Luis Suarez nie vykorzystał jednak rzutu karnego. Strzał Urugwajczyka zedenastu metrów obronił David Soria. Po raz raz pierwszy od 2016 rok napastnik nie vykorzystał karnego w meczu ligi hiszpańskiej.

Bramkarz Getafe nie zdołał jednak zatrzymać Angela Correi. W 20. Minus argentyyski napastnik strzeli swojego dziewiątego gola w tim sezonie ligowym.

Prowadzenie mistrzów Hiszpanii podwyższył Matheus Cunha. Get rid of clutter you need and get rid of clutter in 1: 2. Jana Oblaka pokona Borja Mayoral.

W 37. Minucie Enes Unal vykorzystał rzut karny, doprowadzając do remisu. Jedenastkę sprokurował Cunha, ktry zagrał ręką w polu karnym “Atleti”.

W. Tym razem ręką we włsnej szesnastce zagrał Thomas Lemar. Enes Unal znów pokonał Oblaka.

Jeszcze przed przerwą Correa traffic 3: 3. Mecz rozgrywany na Wanda Metropolitano toczył się w niesamowitym tempie.

Od 58. minuty Atletico grało w dziesiątkę. Felipe brutal zaatakował rywala i wyleciał z boiska.

See also  Wimbledon 2022: Full set of Polish women on Monday. Magda Linette probably reported in the second round - News

Diego Simeone natychmiast zareagował, zsiggając z boiska Suareza, którego zmienił Mario Hermoso. I to Hiszpan w 89. Minucci Trafił na 4: 3, oddając ekwilibrystyczny strzał po asiście Joao Felixa.

Atletico wygrao i awansowaoo czwarte miejsce w table. Getafe jest piętnaste.