NexTV Africa & Middle East

Complete News World

PSG wygrywa w ostatnim teikie przed Realem

Spot on the leopiej rozpoczęli gozikie, or prcy ic 2-3 groiniejszych akcjach dob parady zaliczał Keylor Navas. Gospodarze po czasie przjęli pełn controller and kontry kontry vysoko graząe Stade Rennais, ali milei problem z vikreowaniem sytuacji. Pierwszy strzał PSG wł w w w w w……. min min min min min min min min min min min min min min min a a a a a a a a a n n nąąłł gdydy g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g i iłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł łavłłł Les Parisiens pozbramkowej pierwszej poovie zostali pozgnani przez kibiców gwizdami.

W poiie poowie PSG questions zo Stawienia 4-3-3 na system 4-2-3-1 z Mbappé w ataku i Messim na mediapuncie. To Stade Rennais ponowie otworzyo poovę od ivietnej akcji, ale Santamaria nie trophył bramkę po uderzeniu wolejem. Scanarius by podobny i znoo po czasie PSG lepiej control settings. Najlepszą okazję w 64. Minucie miał Mbappé, ktry bez problemu ograł rywala i wyszedł przed bramkarza, or uderzył mocno ponad bramką. Po minucie francus ponownie stan sam sam alemdarem i obiegając bramkarza trafił do siatki. Sdzia wskaza pozycję spaloną, co potwierdził VAR.

Zmiany na czele z wprowadzeniem Di Maríi, ktry zapewne zagra we wtorek od pierwszej minuty, ni daiy ozzekiwanego impulsu, a gospodarze ni potrafili stworzyi sobie kolognej cytaji. Gdy wydawało si, spote spotkanie zakończy się remisem, Stade Rennais c dollzonym czasie gro nie vykorzystoo svojej soę na odpowiedź gospodjie pok asszi poyjie

PSG ma w table Table 16 point search nad marsaili i 17 ozzek nice nice rozegranym wiziejj. W kolejnym starci po spotkani z Realem ekipa Pochettino zmierzy się na wyjedzie z dziesiątym Nantes.

Paris Saint-Germain 1: 0 Stade Rennais
1: 0 Mbappé 90 ‘ (asysta: Messi)

PSG: Keylor Navas; Hakimi (84 ‘, Kehrer), Marquinhos, Kimpembe, Bernat (84’, Mendes); Paredes (83 ‘, Icardi), Draxler (66’, Di María), Verratti; Xavi Simons (66 ‘, Wijnaldum), Messi i Mbappé
Stade Rennais: Alemdar; Traoré, Omari, Aguerd, Meling; Santamaria, Martin, Majer (86 ‘, Truffert), Bourigeaud (80’, Sulemana); Terrier (89 ‘, Assignon) and Laborde (80’, Guirassy)

See also  We must do everything we can to prevent violence in the Sahel region. | Africa | D.W.

If you have been Outbid, you have the opportunity to continue bidding on Danilo, at the request of Narodów Afriki Dostali Abdou Diallo and Idrissa Gueye. Poza tym w raporcie medycznym zalileli by Sergio Ramos, Ander Herrera and Neymar. Obroca wznowił prozebieki na murawie, a decyzje w sprawie kolejnych działań mają zostać podjate w ciigu dwóch koljjnych dni. Pomocnik pracuje indywidualnie na murawie i może wznowić trinigi z group n witzielę. Z koli atakujycy powali wraca do pracy z group i realize your dotkowe iviczenia indywidualne.