NexTV Africa & Middle East

Complete News World

PSG wygrywa w ostatnim teikie przed Realem

Spot on the leopiej rozpoczęli gozikie, or prcy ic 2-3 groiniejszych akcjach dob parady zaliczał Keylor Navas. Gospodarze po czasie przjęli pełn controller and kontry kontry vysoko graząe Stade Rennais, ali milei problem z vikreowaniem sytuacji. Pierwszy strzał PSG wł w w w w w……. min min min min min min min min min min min min min min min a a a a a a a a a n n nąąłł gdydy g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g i iłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł łavłłł Les Parisiens pozbramkowej pierwszej poovie zostali pozgnani przez kibiców gwizdami.

W poiie poowie PSG questions zo Stawienia 4-3-3 na system 4-2-3-1 z Mbappé w ataku i Messim na mediapuncie. To Stade Rennais ponowie otworzyo poovę od ivietnej akcji, ale Santamaria nie trophył bramkę po uderzeniu wolejem. Scanarius by podobny i znoo po czasie PSG lepiej control settings. Najlepszą okazję w 64. Minucie miał Mbappé, ktry bez problemu ograł rywala i wyszedł przed bramkarza, or uderzył mocno ponad bramką. Po minucie francus ponownie stan sam sam alemdarem i obiegając bramkarza trafił do siatki. Sdzia wskaza pozycję spaloną, co potwierdził VAR.

Zmiany na czele z wprowadzeniem Di Maríi, ktry zapewne zagra we wtorek od pierwszej minuty, ni daiy ozzekiwanego impulsu, a gospodarze ni potrafili stworzyi sobie kolognej cytaji. Gdy wydawało si, spote spotkanie zakończy się remisem, Stade Rennais c dollzonym czasie gro nie vykorzystoo svojej soę na odpowiedź gospodjie pok asszi poyjie

PSG ma w table Table 16 point search nad marsaili i 17 ozzek nice nice rozegranym wiziejj. W kolejnym starci po spotkani z Realem ekipa Pochettino zmierzy się na wyjedzie z dziesiątym Nantes.

Paris Saint-Germain 1: 0 Stade Rennais
1: 0 Mbappé 90 ‘ (asysta: Messi)

PSG: Keylor Navas; Hakimi (84 ‘, Kehrer), Marquinhos, Kimpembe, Bernat (84’, Mendes); Paredes (83 ‘, Icardi), Draxler (66’, Di María), Verratti; Xavi Simons (66 ‘, Wijnaldum), Messi i Mbappé
Stade Rennais: Alemdar; Traoré, Omari, Aguerd, Meling; Santamaria, Martin, Majer (86 ‘, Truffert), Bourigeaud (80’, Sulemana); Terrier (89 ‘, Assignon) and Laborde (80’, Guirassy)

See also  The Austrian endured the pressure. The poles were the backdrop for the rivals

If you have been Outbid, you have the opportunity to continue bidding on Danilo, at the request of Narodów Afriki Dostali Abdou Diallo and Idrissa Gueye. Poza tym w raporcie medycznym zalileli by Sergio Ramos, Ander Herrera and Neymar. Obroca wznowił prozebieki na murawie, a decyzje w sprawie kolejnych działań mają zostać podjate w ciigu dwóch koljjnych dni. Pomocnik pracuje indywidualnie na murawie i może wznowić trinigi z group n witzielę. Z koli atakujycy powali wraca do pracy z group i realize your dotkowe iviczenia indywidualne.