NexTV Africa & Middle East

Complete News World

Cezary Kucharski walczy o ¿ycie.  Odd piêciu dni jest w ¶pi ± czce Pi³ka no¿na

Cezary Kucharski walczy o ¿ycie. Odd piêciu dni jest w ¶pi ± czce Pi³ka no¿na

The first stop on the site is Cezarego Kucharskiego’s platform on Twitterze Krzysztof Stanowski and Kanału Sportowego. – Dochodzą mnie wieści, Ce Cezary Kucharski znajduje się w bardzo ciężkim stanie. Zawsze by waleczny, więc mam nadzieję, ie i time razem nie odpuści – napisał Stanowski.

Dodatkowe wiici publikował Emil Kopański, rzecznik kadry do lat 21. – Od piciciu dni w śpiączce. Oby znalazła się lepsza opieka, niż ta, którą ma dotąd – stwierdził.

By the way, Lewandowskie’s mentor is a szpitalu bardzo ciikim stani. Lei pod respiratorem, ale z wiecici, ktre do nas dotaryy wynika, n nie chodzi o koronawirusa, ao inn chorobę związaną z poucami.

Z koli Interia Dodeje, ble blisko 50-letni Kucharski zachorował w ostatnich dniach, a wcześniej przebywał w Hiszpanii. Po wprowadzeniu w śpiączkę miał przejść operation. – Od pi tku się modlę, nic inge mi ni pozostało. Mam nadzieję, we wygra ten mecz! By mojż njtrudniejszy w jego iociu – by Marcin Szymczyk, courtesy legia.net.

Zobacz video
Smuda podsunął pomysł Peszce. A ten już działa. Zebra is the capital ekipę

Kucharski, wychowanek Orląt Łuków na przełomie wieków repikentował kilka polskich klubów na czele z Legio Warszawa, z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski zoiwiwiwizwiwiwiwiwiwiwiwiwi Grał także w Szwajcarii, Hiszpanii oraz Grecji. 17 razy wystąpił w representacji Polski, zagrał m.in. na mistrzostwach świata z Japonii i Korei w 2002 roku.

Po kocharskiu kuery kucharski najbardziej znany jest z działalności menedera. To prowadził carrier Roberta Lewandowskiego czasów gdy ten grał w Zniczu Pruszków. Drogi Kucharskiego and Lewandowskiego’s roses for 2018.

Cezary Kucharski łącznie wystąpił w 17 mczach w barwach rerezentacji Polski. Agent by wcześniej gownie cozarzony z gr ± da Legii Warszawa, z którą zdobył dwa mistrzostwa Polski. Poza tym Kucharski występował w takich klubach, jak Grnik Łękzna, Sporting Gijon czy Iraklis Thessaloniki.

See also  France begins deporting its citizens from Afghanistan - Poland and the world