NexTV Africa & Middle East

Complete News World

Natalia Siwiec Kupiła sobie dom w Meksyku.  Zobacz, jak się urządziła

Natalia Siwiec Kupiła sobie dom w Meksyku. Zobacz, jak się urządziła

Polacy usyzeli o Natalii Siwiec w 2012 r., Kiedy to otrzymała nieformalny tytuł Miss Euro 2012 podczas mistrzostw świata w piłce nożnej. Niyodugo po tim rozpoczęła carrier w show-biznessie, stała się czołow polską celebrityk zazzoęł regular pojawia się na ekranie. Od jakiegoś czasu coraz częściej chwaliła się w sieci wakacjami w Meksyku, a dokładnie – w swego czasu popularnym wśród celebrytów Tulum. Już wtedy mówiło się, fe fotomodelka kupiła tam dom i wkrtce zamieszka na staee. Na początku br. poinformowaaa on Instagram, fe faktycznie przeprowadziła się do meksyku. Co wiziej, jest już po hucznej parapetwice, z ktrej zdjęcia także pokazała fanom.

Resize artykuł znajdziesz pod materiłem video:

Natalia Siwiec Kupiła dom w Meksyku. Pokazała zdjęcia posiadłości

Natalia Siwiec and my partner Mariusz Raduszewski are the spies of your ocean of ocean ocean. Dom w Tulum zakupili jeszcze w marcu 2021 r.. S t h e siwiec zdecydowała się ąscigną do nowego gniazdka swoją ca co rodzinę, w tym m.in. rodziców oraz siostry.

Photo: Instagram / nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec z siostrami

W relacji na Instagram pochwaliła si zdjęciami z parapetówki, dzięki czemu po raz pierwszy mogliśmy zobaczy, jak od rodka wygląda nowy dom celebrityki jej męża. These impressions are bypassed-but not unless you’re a techie who knows what he’s doing. Natalia Siwiec na jednym z nagra poweredzia za radością:

See also  Is Agnieszka Kazorowska-Biela on her third pregnancy? Fans paid attention to one detail - Wprost's entertainment

Jedną z najdziwniejszych “atrakcji” impressively by wcześniej wspomniany stolik, zrobiony z pudeoka po gofrownicy, jednak nikomu on nie przeszkadzał, gdyż, jak sama Pani gozparza nagzi przepeniało ją “cholernie pikene uczucie”.

Photo: Instagram / nataliasiwiec.official

Stolik z pudeka po gofrownicy zrobiony przez Natalię Siwiec

Choi dom Siwiec i Rakuszewskiego jest jeszcze pusty, to nie można narzekać na brak wyjtkowych miejsc. Our zamieszczonych zdjęciach widćć, para para postawiła na nowoczesny wystrój. W domu photomodelki mona zouważyć przeszklone iciany, a także bardzo duży taras.

Photo: Instagram / nataliasiwiec.official

W części domu Natalii Siwiec można zauważyć m.in. przeszklone ciany

Photo: Instagram / nataliasiwiec.official

Schody w domu Natalii Siwiec w Meksyku

Photo: Instagram / nataliasiwiec.official

Find out more about Natalie Siwiec w Mexyku

Chcesz podzielić sieę ciekawym newsem lub zaproponować theme? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na address: [email protected].

Dziękujemy, pre przeczytałaś / eś nasz artykuł do końca. Jely chcesz by by bieco z ie iciem gwiazd, zaprasazamy do naszego ponownie!